Dlaczego wczasy na mazurach?

Urlop zbliża się wielkimi krokami, a ty stajesz przed dylematem gdzie spędzić te kilka dni wolnego? Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój, piękno natury i bogactwo form przyrody, wczasy na Mazurach są idealnym miejscem. Na mazurach można odpocząć od hałasu samochodów i autobusów, leżąc na plaży, słuchać można śpiewu ptaków i szumu wody. Odwiedzając ten piękny region Polski, nie można zapomnieć o zwiedzeniu takich elementów jak Bunkry dowództwa Wehrmachtu w Mamerkach, Twierdza Boyen w Giżycku, Zamek w Rynie, Wieża Bismarcka w Ostródzie czy Zaginione wioski w Puszczy Piskiej.

Jak Mazury to tylko Mikołajki

Mikołajki to jedno z najpiękniejszych miejsc na Mazurach, idealne miejsce na spędzenie urlopu, odcięcie się od szarej, ponurej rzeczywistości i naładowaniu baterii w naturalnym środowisku. Oprócz pięknej przyrody będąc w Mikołajkach warto zobaczyć Kościół ewangelicko-augsburski z 1842 i Muzeum Reformacji, Kaplicę cmentarna z początku XX w., Neogotycki kościół katolicki Matki Boskiej Różańcowej z 1910 oraz Zabudowę miejską z przełomu XIX-XX w.

Mikołajki sąsiadują z terenami Mazurskiego Parku Krajobrazowego, na terenie parku znajduje się ponad 60 jezior, rzeka Krutyń (uznana za jeden z najciekawszych szlaków kajakowych), 11 rezerwatów przyrody. Jednym zdaniem Mikołajki najlepszym miejscem na wczasy na Mazurach.

Nocleg w New House Apartamenty

Hotele w Mikołajkach New House znajdują się w kamienicy w centrum miasta przy głównym rynku z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz na słynną na Mazurach fontannę „z rybką”. Podczas tworzenia naszych apartamentów zwracaliśmy szczególną uwagę na tworzenie stylu oraz komfortu z którego zadowoleni będą nasi klienci podczas swoich wczasów na Mazurach. Nasze wszystkie apartamenty w Mikołajkach posiadają wygodne łoża małżeńskie, przestronną i komfortową łazienkę z kabiną prysznicową dla dwojga oraz kącik wypoczynkowy.

Zapraszamy do spędzania swojego urlopu na Mazurach razem z New House!